Загальні правила поведінки учнів

Дата: 15 вересня 2020 о 18:43, Оновлено 25 лютого 2021 о 01:08

Загальні правила поведінки учнів

1.1. Учень приходить до школи за 10-15 хвилин до початку занять, чистий і охайний. При вході у заклад дотримується правил ввічливості, залишає верхній одяг у гардеробі, прямує до місця проведення уроку.

1.2. Забороняється приносити до школи та на її територію з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини; спиртні напої, наркотики, інші одурманюючі речовини та отрути, газові балончики.

1.3. Не дозволяється без дозволу педагогів йти з школи чи з її території в урочний час. У разі пропуску навчальних занять учень повинен пред’явити класному керівнику довідку від лікаря або записку від батьків (або особи, яка їх замінює) про причину відсутності на заняттях. Пропускати заняття без поважних причин забороняється.

1.4.Учень закладу приносить необхідні навчальні приладдя, книги, зошити, щоденник. Приходить до школи  із виконаними домашніми завданнями (згідно з розкладом уроків).

1.5. Учень  проявляє повагу до старших, піклується про молодших. Учні й педагоги звертаються один до одного шанобливо.

1.6.  У позаурочний час здобувачі освіти поводяться так, щоб не осоромити свою честь та гідність, не заплямувати добре ім’я навчального закладу.

1.7. Учні бережуть майно школи, надають  посильну допомогу в його ремонті, акуратно ставляться  як до свого, так і до чужого майна.

1.8.Учні дотримуються правил техніки безпеки як під час уроків, так і під час перерв.

1.9. Забороняється використовувати  мобільний телефон на у році (виняток: виконання завдання, поставлених вчителем під час освітнього  процесу).

2. Поведінка на заняттях

2.1. При вході педагога в клас учнів стають на знак вітання.

2.2. Під час  уроку не можна шуміти, відволікатися самому і відволікати інших сторонніми розмовами, іграми, що не стосуються навчання. Урочний час повинен використовуватися учнями тільки для навчальних цілей.  Учень має пред'явити щоденник на вимогу вчителя.

2.3.  Вихід із класу можливий тільки з дозволу учителя.

3.Поведінка до початку уроку, на перервах і після закінчення занять

3.1. До початку уроку учень повинен: прибути до кабінету вчасно та підготувати всі необхідні приладдя.

3.2.Під час перерви учні зобов’язані:

- навести чистоту та порядок на своєму робочому місці;

- вийти з класу;

- рухаючись коридорами триматися правої сторони;

- прислухатись та виконувати рекомендації працівників школи, що спрямовані на забезпечення комфортних умов навчання;

- у разі спізнення на урок учень має попросити вибачення ( не допускається спізнення без поважних причин)

3.3. Під час перерви учням забороняється:

- бігати поблизу вікон і в інших місцях, не пристосованих для ігор;

- штовхати один одного, кидатися предметами чи застосовувати фізичну силу для вирішення будь-якої проблеми;

- вживати непристойні вирази і жести стосовно  будь-кого, шуміти;

-палити в будівлі і на території закладу.

Пам'ятай: найголовніше - комфорт і безпека у школі  кожного, бо від цього залежить навчання учнів!